A sta ima lose u ezanu, to je samo poziv na molitvu a tvoja predrasuda i fobija.
halo preko 100 džamija na 270.000 hiljada vjernika i tebi to normalno , onda bi trebala Banjaluka oko 150 crkvi trebala imat i onda kad se tu zvona upale !!!
Svaki dzemat ima dzamiju zbog blizine vjerniku za molitvu.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (69)