Nismo dobili Kanadu, nismo dobili Svicarsku, Italiju nismo dobilo iako su cijelu utakmicu imali crveni karton, cak ni Wales nismo pobjedili, cak nismo pobjedili ni Makedoniju ni Panamu u prijateljskim utakmicama a protiv Katara je visio remi u zraku i to opasno
Kxuser hahahaha kako li je tebi desko danas mogu samo zamisliti. U svim medijima, na svim portalima u svima novima samo pohvale za BIH a ti da poludiš! Hahaha nedaj se