e kad ti lopetegui kaze to znaci da fakat jesu
Nismo dobili Kanadu, nismo dobili Svicarsku, Italiju nismo dobilo iako su cijelu utakmicu imali crveni karton, cak ni Wales nismo pobjedili, cak nismo pobjedili ni Makedoniju ni Panamu u prijateljskim utakmicama a protiv Katara je visio remi u zraku i to opasno
Kxuser hahahaha kako li je tebi desko danas mogu samo zamisliti. U svim medijima, na svim portalima u svima novima samo pohvale za BIH a ti da poludiš! Hahaha nedaj se
Prikaži sve komentare (41)