Zaista ovo mislim, NAJLOŠIJI VOZAČI su u BiH
Prije bi rekao NAJBAHATIJI
100% tacno. Imao sam srecu da dosta putujem, sto privatno sto poslovno, i nigdje nisu gori ni bahatiji vozaci. Ni blizu. Nemoguce je da se skoro svaki dan desavaju teske nesrece, cesto sa smrtnim ishodima, na obicnim gradskim cestama. Na autoputu bi i razumio covjek, ali nemoguce je ovo.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (66)