Ovo sam dozivio kada sam bio na Drini. Sjedio sam sa likovima iz Srbije, dok su Drinom u čamcima išle naše entitetlije puštajući nacionalističke pjesme. Vjeruj mi da je ove iz Srbije bilo stid u njihovo ime. Prva reakcija njih je bila: "Jel im ko javio da je sada 2024 a ne 1944".
Bitno je da si covjek. Meni prva poruka za Bajram stigne npr iz Lukavice tacnije od ljudi koji su nekada bili u upravi i oko FK Slavija. Druga iz najzelenije Beogradske opstine. Sinoc zovu iz Bg i kazu sjecas se kako nikada docekati ponoc i Argentina - BiH na SP*u 2014-e sada je manja nervoza igrate ranije i prolazite dalje. Lose i povodljive ljude zaobilazim citav zivot.
Tako meni priča prijatelj iz Beograda skoro da se vozio preko Majevice sa BG tablicama na badmje veče i u RSu prolazi pored srpskih kuća mašu mu sa tri prsta. Njegovkomentar je bio nije mi jasno u čemu je fora i zašto su tako nahajcani na provociranje.
Nisi ti nikad bio u Srbij Novi Sad i Beograd okej su ali juznije dole nemaš pojma kako misle pogotovo o muslimanima . Pa samo Beogradu je imalo preko 200 Dzamija a Danas samo još 1 Dzamija i to više kao muzeum sluzi . Skoro svi srbi misle da su Bošnjaci islamizirani srbi a to oni kulturni tako kazu oni drugi da smo poturceni