Beograđani i generalno srbi iz Srbije su jedno a ovi naši sa dva identiteta su drugo.
Ovo sam dozivio kada sam bio na Drini. Sjedio sam sa likovima iz Srbije, dok su Drinom u čamcima išle naše entitetlije puštajući nacionalističke pjesme. Vjeruj mi da je ove iz Srbije bilo stid u njihovo ime. Prva reakcija njih je bila: "Jel im ko javio da je sada 2024 a ne 1944".
Isto kao ovi nasi jugo-zapadno od Mostara! Jedno su Gospoda Zagrebcani, Istrijani, Rijecani, Splice... a drugo ovi iz kamena!
PRIKAŽI ODGOVORE (8)
Prikaži sve komentare (31)