Ja ne znam nikad da je rekao nešto pozitivno, možda jest ali kroz sarkazam, ako si Osim nisi Ivica, zašto uvijek neko hejtanje, pusti nas malo da uživamo, i neka izgube za mene su prvaci.
Prikaži sve komentare (178)