Sinoc cekam na pjesackom na D.Malti sam vidjela da nema na koji nacin se ne vjesaju na auto koji juri.Dvoje na haubi automobila, jedan na krovu, pa onda mala djeca koja sjede na vratima.Sjecam se da sam u sebi pomislila kako ce neko pasti.Kad sam dosla kuci procitam vijest.
Prikaži sve komentare (101)