Treba bit Iskren Vico je uradio dobre i korisne poteze za Reprezentaciju pa Barbarez i sva ekipa je za 10. Pa šta ja bi volio da je i Srbija plasirana ali nije a iskreno kad igra Hrvaska navijam za Hrvasku jel sad nisam Bosnjak ako tako razmišljam ili neko nije Srbin ili Hrvat ili Bošnjak ako navija za BiH.
Kakav ti je rezon slab. Evo ti istina. Koja ce ovo biti pljacka novca sto smo dobili na svjetskom prvenstvu. Kako smo povrsni. Oni ce i dalje nastaviti politiku rusenja drzavnih institucija a uporedo javni novac izvlačiti. Jer to je ideoloski cilj i u tome ne vide odsustvo morala. A masu neka delirijum nisi.