protiv svicarske nije dotakao loptu kakav igri protiv igraca iz 3 lige spanije katara a realno budimo neutralni katar imo sansu 100 posto za 1.0 za 2.2 pogodio stativu tako lose igrati protiv reprezentacije koja nema igraca u prvoj ligi evrope juzne Amerike cista sreca katar i broj suteva i posjed ko bosna al hajde odbrana takva da za utakmice moglo se pimit umjesto 6 20 golova
Nije do njega. Mi smo se branili protiv Svicarske. Kad sam vidio da je Barba stavio oba zmaja lijevo i desno znao sam da ce biti golova. Mi imamo talenat. U isto vrijeme na obje strane. To je rijetkost.