Sto se nas tice, mozete ostati tamo I do 19 jula. Nije nikakav problem! Salim se naravno! Kako bilo da bilo. Vi ste vec ispisali novu stranicu historije BiH fudbala into je samo pocetak! Njemacka ili SAD su nova faza I sve ono sto dolazi narednih mjeseci...
I godina naravno...
Prikaži sve komentare (76)