Iskoristio bih ovaj članak da se zahvalim Seadu Kolašincu na dvije maestralne utakmice protiv Švice i protiv Katara, kapa dole stari lave. 10tka od mene.
sandzaklija je to nas
Prikaži sve komentare (7)