Veliki pozdrav za Bosance iz manjeg entiteta koji nemaju svoju drzavu. VOLIM LJILJANE
Imaju oni svoju drzavu - Bosnu i Hercegovinu, samo slabo kontaju.
Mi Bosanci iz manjeg entiteta itekako imamo državu, volimo je i navijamo za nju! A to je jedna jedina Bosna i Hercegovina!!!!
Prikaži sve komentare (75)