svaku utakmicu igramo sa igracem manje kad je demirovic na terenu
I Tahirović onda su to dva. Dobro smo onda prošli.
Ako se prodje protiv Amera igrat 5-4-1. formaciju...sve trkace stavit.
Prikaži sve komentare (119)