Po meni 3 igraca,Alajbeg kao vodja,Kolasinac kao stub i tenk odbrane i Demirovic koji je igrao i odbranu i napad ali je imao kloca pored sebe pa nije imao podrsku.Tahirovic je dokaz naseg stanja u savezu a mali Bajraktarevic zasluzuje samo 45 minuta i to ne u prvi 11 nego izricito u drugom poluvremenu da udje.
Prikaži sve komentare (118)