Hajde ba paša razguli vise, dosta. Ne ide više, ne može nazor. Šta se imaš ljutiti 40 godina imaš, ne možeš imati 25. Pusti momke da slave, mani se tersaluka i egoizma.
Pravi kapiten i vođa mora da otvori usta i da se pobuni kad nešto ne štima.
Prikaži sve komentare (234)