To pokazuje kakv si covjek,uradio si za BiH vise i od Saje naseg ali ovim potezom uvlacis razdor u timu,prvo ono deranje na mladog Kerima na prosloj utakmici sto ti nije dodao loptu pa sad ovo,nisi ti Bogom dan i neko ko se ne moze zamjeniti,sad treba Barbarez da te ostavi na klupi protiv USA pa da te uvede zadnjih 10 minuta i tako pokaze da je Ser Alex Ferguson.
Nemoj bit paglu, frajer je opradano ljut, djeca se boje dodavat loptu kroz sredinu, svak ziv vidi da po strani islo prosjecno, onda losa izvlacenja da bi se lopta dodala il kad se neko.izvuce ne doda se lopta, frajer ima 150 utakmica i ima svako pravo da se ljuti i galami na djecu da ih uputi na pravi put