VOLIM TE BOSNO !!! POBJEDAAAAAA!
Bosna prolazi grupu, Hrvatska ce vjerovatno ispasti, Srbija se nije ni plasirala. Kakva ljepota od fudbala. A jos i podstanari na haparatima. I kazu nema Bosne
MAHMICUUUU!!!
PRIKAŽI ODGOVORE (8)
Prikaži sve komentare (225)