Vidi druze Barba,ja tebe cijenim kao igraca i SAPO za tebe aliiiii druze (razumijem ja da je Bajraktrevic mlad jos uvijek i nema iskustvo na "velikim" takmicenjima ) njega si trebao cuvati za drugo poluvrijeme,greska jer u predhodne 2 utakmice nistaaa nije pokazao,ili ga gurni na centralnog veznog ili je u repki propao.Sretno BiH