NEMA 3 NAJVEĆE RADILICE: MUHAREMOVIĆ, DEDIĆ I MEMIĆ. NEMA 2 NAJBOLJA CENTARFORA LUKIĆA I TABAKOVIĆA. VEZNI RED TANAK I SPORI DŽEKO ĆE UZALUD ČEKATI DOBRO DODOVANJE, A DEMIROVIĆ JE I ONAKO NEEFIKASAN. KAD SE SJETIM ONE SUŠIĆEVE REPKE U BRAZILU ONA JE IMALA I GLAVU I REP, A OVO SADA JE SVE ZBRDOLJENO. MI SAMO NA SREĆU I SLUČAJNOST PONOVO MOŽEMO PROĆI PROTIV NAJLOŠIJE REPKE -KATARA.