Mislim da se plastična kartica može poslati poštom, kao što uručuju mnoge koverte. Tako se radi u naprednim zemljama. U zaostalim zemljama se žali i traži sadaka i pomoć.
Ja kupovao zlato i dukate, ljudi iz Frankfurta poštom šalju. Certifikati, lične isprave, debitne i kreditne kartice, pa čak i dzoint iz apoteke (na recept i preporuku ljekara naravno), sve ide poštom. Prahnula mi neki dan jedna specijalna baklava i poslastica sa kadaifom i pistacijama, naručim iz turske slastičarne iz Berlina, za 24 sata poštom stigla. Zato kažem, šteta je da narod u BiH neke stvari neće imati priliku da za života doživi ukoliko ne vidi zapada.
Prikaži sve komentare (64)