Koji djavo cu ja glasat, kad sam i onako tu samo na odmoru!Et nek mi neko pametan objasni! I svim iz dijaspore bi ttebalo zabraniti da glasaju, ako ne zivis u BiH onda cao glasanje
Svi koji imaju dokumente,po svim zakonima, ne samo bosanskim mogu glasati za svoju državu, šta je tu sporno, a da sporna je većina,zar ne?
Mogu ako dođu u ambasadu ili konzulat svoje države (kao npr. u Hrvatskoj), nema dopisnog glasanja. Ili ako dođu u zemlju na dan glasanja.
Prikaži sve komentare (102)