Mile nam je govorio za ovoga..i sav ovaj cirkus je ispao zbog njega...u RS nije smio nos provirit,nama sefovo u Sarajevu..
pa zašto ste onda prihvatili ovog posla? zbog plate? kad ste mogli Ustav za jednu noć suspendirati , mogli ste i ove stvari uraditi
Mi smo kao narod plasljivi. Sve nesto, suti nemoj ljutit "medjunarodnu zajednicu" .. ti su nas gledali 4 godine u ratu i nisu nista uradili. Nece nam niko nista za nas raditi. Treba malo pokazat i zube.
Prikaži sve komentare (49)