Hahahaha za koga da se glasa , ko još nije napunio dzepove i familiju uhljebio ? Diaspora dolazi na ćevape i ostavlja koji euro . Vazna im je Bosna a politika ih ne zanima , a pogotovu politička elita koja se vrti u krug sa stolice na fotelju pa onda na sećiju da malo odmore .
Prikaži sve komentare (102)