Bokovi nemaju kome dodati, pa uvijek igraju lateralno centarbekovima ili golmanu, ili napucaju. I to zato sto centralni vezni gledaju i cekaju.
Koji centralni vezni? Nama trebaju kopije Rahimića, Pjanića i Lulića da bi mogli igrati kao nekad.
Prikaži sve komentare (65)