Ma i da ne nastave takmicenje meni je ovo fenomenalno iskustvo. Volio bi da oni više uživaju u uspjehu koji su ostvarili dolaskom na svjetsko.
Meni je fenomenalno iskustvo bila utakmica u kojoj smo izbacili Italiju i gdje je pola države prolilo potoke suza radosnica. Ovo sad može samo biti fenomenalno iskustvo za Tahirovića da vidi uživo Ameriku i Kanadu, a za navijače više stresno iskustvo.
Prikaži sve komentare (65)