Gdje su oni Labudi što su pisali da su nama na granice uveli EES sistem kontrole zato što Podržavamo Palestinu i da prestanemo podržavati jer rampe nam dižu???? Ili ima i onih još jačih što su pisali da su nam uveli Zato što je Komšić izabrani predsjednik....a jasno ko dan da EU ne zna gdje goni i šta radi