U EU je to vec desetljecima praksa da se policajac predstavi i pokaze iskaznicu. Samo u BiH oni su bezimeni i pitaj boga da li su uopce i policijski sluzbenici ili je lazni policajac u pitanju.
sve to postoji u zakonu samo sto se suti i ne govori javno jer onda oni ne bi sjedili po kladionicama,podvodili maloljetnice a i sa punoljetnim damama su u talu,od teskih ovisnika silom pravili dilere,po kaficima i restoranima sa dokazanim kriminalcima se druzili,bjesna auta vozili,svako drugo krivicno djelo umjesani pripadnici mupa,pojedini sramote uniformu i policijsku cast.
Prikaži sve komentare (37)