Samo treba zahvaliti Hifi što je uopšte bilo goriva,ni rafinarija,ni terminala državnih a samo BiH imala dovoljno goriva ,kako????
A gdje to nije bilo goriva? Hifa prva digla cijene i evo jos ne spusta, gladni para kad je najteze uzimaju. Nikad ja vise kod njih nasuti necu.
Prikaži sve komentare (35)