ovo da je ugrozeno Hrvatsko stanovnistvo. odmah bi se poduzelo ka nekom rjesenju. ali cekaj, pod pojmom uvredjeni Hrvati su samo kada se biraju politicari. sada se ja pitam, da li je to deponija u "Hrvatskom dijelu" ili u "Bosnjackom"
Prikaži sve komentare (28)