Čovjek se bori protiv Hezbolaha, oslobađa Liban.
Joooj on našao pričati protiv koga se ovaj bori, Hezbollah jedini brani Liban i neće nikad nestati ma koliko ti se to ne sviđalo bolan jel' ti jasno to! Za koliko si se prodao pa takve komentare pisati, samo kaži, bolje ti je da je puno love, al ko da gledam za siću je
Koji covjek?!?!?
Prikaži sve komentare (28)