Ionako imamo pandemiju kancera u društvu još samo fali da ljudi udišu ovaj otrov
Da ti Bog parče svoje bašte, svega tu ima. I lepote i istorije i geografije i more je blizu i Evropa je blizu i hercegovački ambijent je neopisiv u svom šarmu. Kuće, crkve, džamije i karakteri ljudi do kamena. I šta imamo posle svega u 21. veku i eri veštačke inteligencije? Gore deponije smeća, buraz. U pravu je sudija Majić. "Ima neke duboke simbolike u padu kada razmišljam o tragediji u Novom Sadu." Ima i u ovom smradu.
Prikaži sve komentare (41)