Kako samo napreduje brzo. Nevjerovatno. u svim poljima. Svaka im čast.
Ko Kinezi
Mi go najbolje radimo, eno tu el Hranjen i Kobilja Glava samo po par godina kasne, nista strasno
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Prikaži sve komentare (68)