Bravo za stručnjaka koji je prihvatio da tamo bude prvenstvo.
Najbolje prvenstvo ikada. Najbolji stadioni. Svi natkriveni stadioni imaju klimu. Mogu samo da im zavide.
Prikaži sve komentare (18)