Preskupo je to sve i nedostizno za vecinu bh gradjana. Apartman u Drveniku 150e noc malo li je. Za mene jos jedno ljeto bez mora.
Crna Gora, ljudi. Tu je vaš kompromis. Tamo da se parkiraš bez plana - ima da te startuje Ćazim i da zove Milančeta koji će da te ubaci kod Balše. Onda će da ti dođe Balšina žena, Danica, dva sata da ti objašnjava gde da kupiš picu i palačinke za dete. I kuvaće ti kafu. I pitaće te pitanja sa jučerašnjeg predavanja da vidi da li pratiš. I petog dana možeš sa Balšom da popiješ lozu 13. juli, ali on ne priča. Ništa lično. Nije ljut. On se oženio i to mu je to. Balša.
Pa onda ispade da ti je bolje otici all inclusive nego u apartman u Drvenik. 150 samo za prenociste ce samo budala platiti, ko to plati i treba se patiti.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (77)