Al zato rusi uzeše donbas I drže teritoriju jrdne srednje države ostalo im 15 posto zaporozja 15 posto hersona a donbas ostaje samo zadnji pojas utvrđenja koji se najviše utvrdjivao al polako puca konstantinovka uzeta a kramatorsk I slavjansk u donetu artiljerija i tuku ih dronovima
Al dobro to nije važno
Zar nije trebalo pola Ukrajine pasti nakon Bahmuta? Ili poslije Pokrovska? Sad Konstantinivka?
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (38)