Kurasao kao da je Njemačka, imidž, top adidas dresovi, personal...bravo
To jest, imat kelme dresove na svjetskom prventstvu je malo tuzno. Mogli su makar pumu nać ili nesto sto je poznato, ali svi su tu uzeli pare i svi dobri
Prikaži sve komentare (16)