Vala mi je apsolutno svejedno, jer nit sam gay, nit gledam, nit ucestvujem. Ovdje je narod zaokupljen svojim problemima i ciljevima, mogle su godzile hodati gradom, mi carevi to samo komentarom ispratimo. Pisu drugi da su bili stranci uglavnom-znaci turisti, zelim im lijep provod u skladu sa zakonima ove zemlje i da potrose sto vise dok su u BiH!
Prikaži sve komentare (184)