Sta sad treba vise federalnih inspektora?Sta ce onda raditi kantonalni inspektori?Ideja kantona je upravo bila takva da se rasterete više instance.Na kraju krajeva ljudi ginu u raznim situacijama, inspektori to neće nikad spriječiti.
Prikaži sve komentare (9)