Ma u pravu si. To je to pametno razmišljanje nekog kome je nick ZNGHVO. Ne treba ništa praviti ni obnavljati. Neka se samo sve urušava, neka nema napredka. Oko moje, brzo po terapiju.
Ma u pravu si. To je to pametno razmišljanje. Ne treba ništa praviti ni obnavljati. Neka se samo sve urušava, neka nema napredka. Oko moje, brzo po terapiju.