Široki Brijeg je slobodniji od ovog grada koji prkosi samo Srbima, Hrvatima i Bošnjacima van Sarajeva... ovo je kad se povinuješ svakom zahtjevu EU i Brisela - ljudi moji sarajevoanski: ovo se zove beskičmenjaštvo
Kakav grad ba. Mjesto od 30.000 stanovnika. Porediti sa gradom od 400.000. Neozbiljno
Prikaži sve komentare (289)