Ameri zbilja ne mogu obuzdati Bendzamina hahaha
U ratu u Bosni i Hercegovini od 1993. do septembra 1995. je potpisano što u Ženevi što u New Yorku oko 30 mirovnih porazuma. Svi su propali do Dejtona na kraju. Ne ide to baš kako je žuti zamislio, onako poslovno brzinski.
Izrael kontrolise Ameriku, a ne obratno. Nazalost, instalirali su ljude na sve pozicije, i to traje jos od vremena, ne uspostave te nazovi drzave na palestinskom tlu, nego od vremena nastanka cionizma.
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Prikaži sve komentare (51)