On kao teener reprezentacije koji treba da motiviše igrače u teškim trenucima ne treba da tako arogantno i negativno govori o predvidjanjima. To prije svega nije sportsko ponašanje a onda ni navijačko. Ako hiće da da savjet to može na način sa sportskim uvažavanjem i poštovanjem prema drugom treneru a ne nesportski da obeshrabruje. Valjda se za svoju reprezentaciju navija uvijek, mladi su, i tamo su da se bore a ne da pobjede. To je SPORT!