Evo stručnjače smijem glavu na panj da će biti ili 0-0 ili 1-0, kakvih bolan puno golova, ko če to dati!!!! Pa mi smo zadnji put dali više od jednog gola Rumuniji kad su igrali bez jednog igrača zbog crvenog! A što se tiče sredine terena, možel kako da ubacimo Sven Tina Sušića? Upropastio si kompletnu onu generaciju zbog bratića, pokvario odnose u timu, sve si srušio što je građeno još od Sliškovića!!!!
Prikaži sve komentare (180)