Hajde ljudi uspjeh je i sto su se plasirali trebamo ih podrzavati i kada gube kao i kada pobjedjuju zasluzuju to.Ako se plasiraju dalje super a i ako ne opet ih trebamo podrzati
Prikaži sve komentare (180)