Bolestan smo narod, ja apsolutno nista ne zamjeram nikome, ovo je sve proces ucenja za mlade momke i jako ce im svi porazi biti korisni za buducnost. Ovo nije bio nas maximum ali je nasa realnost. Za 2 god cemo imati realne sanse protiv ovakve Svicarske, pa kad udje onaj sut Dedica mi cemo njih onda natrpati. Ovako i da smo dali gol primili bi 1 ili 2. Glavu gore zmajevi, a realno je da Katar dobijemo i ovaj uspjeh sto smo tu jos malo podebljamo
Prikaži sve komentare (180)