Pazite ovo ako pobjedino idemo na SAD ili Njemacku jer cemo biti treci!! Sa Amerikom ce biti kao sa Swiicom a od Njemacke ide opet busenje jel tako! Izabrati manje zlo bukvalno!
Lakse ispast odmah haha
Nemamo šta birati: možemo biti treći. Ako budemo četvrti, više nije važno.
Prikaži sve komentare (180)