Iskreno mnogo Lidije smo igrali a bolje prosli protiv Kanade, steta jer nas je prvi gol potopio taman kad smo se povratili na početku drugog. Opet obzirom da smo se prije 2 godine mucili sa Luksemburgom nemogu biti nezadovoljan
E, šta sad kad je Muharemović isključen?Ahmethodžić nije selektiran. Ta velika greška će nas skupo koštati. Ali neka neki su zadovoljili svoju sujetu, dok se nama svijet smije zbog kakvog smo centarhalfa izbacili iz reprezentacije