Da su ostali igrači radili svoj posao ti ne bi ni morao da nam spasavaš stalno gol.Ubuduće nemoj obarati igrača u šesnaestercu zbog eventualnog kartona.Bolje da primimo ( ili ne primimo ako Vasilj odbrani..a hoće) jedan gol, nego da primimo tri tvojim izlaskom sa terena .