Igramo koliko mozemo al srcem i dusom , pa sta bude neka bude
Jao sto ne mogu ovih na rende kora,igraju srcem i dusom.Hahahaha,a cime igraju druge drzave?Moodima drug,moodima.Mi vazda fol srce na terenu,ovo ono,a nigdje veze igra.
Prikaži sve komentare (747)