Sve je Barbarez kriv!!! Forsira Tahirovica koji nezna ni jedan cisti pas po podu dat, sam u sebe udara, krije se iza igraca nista s nicim. Demirovic isto tako samo zna da trci Nikakv prodor nista. Definitivno basica i mahmica ubaciti u mjesto sunjica i tahirovica. Lukica u mjesto demirovica. Alajbegovic na krilo i bajraktarevic u mjesto memica i igrati ofenzivno. Nema tu vise diskusije
Slazem se, s obzirom da nam samo pobjeda igra, tako se mora i postaviti. Katar ce nas svakako na početku vjerojatno pustiti malo da mi igramo tj. povuci se, sto nama odgovara. Kasnije ako moze uci Tabakovic umjesto Dzeke. Demirovica bih uvodio kasnije , samo ako budemo imali rezultat recimo 2 razlike pa onda nek malo ganja i vrsi presing, jer to mu i jest najjaca strana.Na sta ce odbrana liciti bez Muharemovica to je pitanje.
Daj kakav bajraktarevic.Ne kuzis zasto on ne igra u klubu
Prikaži sve komentare (356)